Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Patchcordy a pigtaily, konektory, adaptéry, mechanické spojky a optické odbočnice - Patchcordy a pigtaily

Patchcordy, pigtaily, adaptéry

Patchcordy simplexné, duplexné, quadplexné, hybridné, pigtaily, multipigtaily a pigtailové moduly, adaptéry.

Katalógový list k stiahnutiu

Zákaznícke prepojovacie káble FTTA s LC konektormi

Predkonektorované zákaznícké prepojovacie káble na FTTA aplikácie. Jednostranne alebo obojstranne okonektorovaný simplexný alebo duplexný zákaznícky kábel s LC konektormi, vhodný na FTTA aplikácie. Ako kábel je vhodné použiť odolný univerzálny optický kábel AccuDry.

Katalógový list k stiahnutiu

Customized outdoor patchcords with LC/PC connectors

Customized outdoor patchcords with LC/PC connectors based on AccuDry® Indoor/Outdoor Cable represents an ideal choice for cell tower, wind farm and other industrial applications, as well as a broad range of premises and indoor/outdoor applications.

Data sheet

Katalógový list k stiahnutiu

Hybridné zákaznícke prepojovacie káble FTTA s LC konektormi a napájacími vodičmi

Predkonektorované hybridné zákaznícke prepojovacie káble na FTTA aplikácie s napájacími vodičmi. Jednostranne alebo obojstranne okonektorovaný simplexný alebo duplexný zákaznícky kábel s LC konektormi, vhodný na FTTA aplikácie. Kábel tvorí odolný univerzálny optický kábel AccuDry a dve lanené napájacie žily so spoločným opláštením.

Katalógový list k stiahnutiu

Customized hybrid outdoor patchcords with LC/PC connectors including power wires

Customized hybrid outdoor patchcords with LC/PC connectors based on AccuDry® Indoor/Outdoor Cable are an ideal choice for cell tower, wind farm and other industrial applications, as well as a broad range of premises and indoor/outdoor applications. Hybrid outdoor patchcords represents one of possible solutions of pre-connectorized hybrid cable - optical cable terminated with LC/PC connectors combined with power feeding copper wires in common sheath.

Data sheet

Katalógový list k stiahnutiu

Zosilnený optický pigtail Ø4 mm

Odolný optický pigtail ø 4mm s vláknom podľa špecifikácie ITU-T G.657.B2 pre mechanicky exponované aplikácie.

Katalógový list k stiahnutiu