Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Kontakty - Kde nás nájdete

Kancelárie a sklad OFA s.r.o. sú súčasťou logistického parku P3 Logistic Parks, Praha - Horní Počernice (predtým VGP Park Horní Počernice). Sklad je otvorený v pracovných dňoch od 7:30 do 16:30, okrem plánovanej inventúry skladu.

Po Pražskom okruhu:

Na výjazde D0 exit 58 (Praha-Satalice) odbočte vpravo na diaľnicu D10 Novopacká (smer Mladá Boleslav). Na výjazde D10 exit 3 (Radonice) opustite rýchlostnú komunikáciu a pokračujte rovno (cez kruhový objazd) po ulici Do Čertous. Potom odbočte vľavo do ulice Sezemická, z nej následne odbočte do areálu P3 Logistic Park - hala A5.

Zo smeru Mladej Boleslavi:

Na výjazde D10 exit 3 (Radonice) odbočte vľavo do ulice Ve žlíbku, potom vpravo (cez kruhový objazd) do ulice Do Čertous. Potom odbočte vľavo do ulice Sezemická, z nej následne odbočte do areálu P3 Logistic Park - hala A5

Adresa prevádzky:

P3 Logistic Park - hala A5
Sezemická 2872/10
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

GPS souřadnice:
50°7'22.884"N, 14°37'24.635"E

Orientačná mapa