Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

Spoločnosť OFA vznikla pred 20 rokmi ako prvý špecializovaný český veľkoobchod optických káblov, optických vlákien, rozvádzačov a všetkých ďalších prvkov potrebných na výstavbu optických komunikačných sietí. V súčasnosti sú prvky dodané našou spoločnosťou zabudované v optických sieťach väčšiny tuzemských operátorov.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Od roku 2015 je OFA ďalej zástupcom dánskej spoločnosti FREMCO, výrobcu zafukovacích strojov a príslušenstva na zafukovanie káblov. Ďalej spoločnosť OFA zastupuje v ČR a na Slovensku fínsku spoločnosť VESALA, výrobca sond a kalibrov s vysielačom, lokátorov kalibrov alebo markerov a podobne. Okrem uvedených veľkých spoločností zastupujeme aj množstvo menších firiem a v posledných rokoch zavádzame na tuzemský i zahraničný trh aj množstvo vlastných produktov.

 

 

 

Individuálne školenia na zákazku

Asi najviac školenia, ktoré v poslednej dobe vykonávame, sú individuálne školenia zostavené na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Takéto školenia môžeme organizovať v školiacom centre OFA, alebo prípadne po dohode v priestoroch zákazníka kdekoľvek v Českej republike alebo na Slovensku. Ale aj napríklad v rámci výjazdných školení zákazníka v niektorej z atraktívnych lokalít. Ročne takto uskutočníme rádovo desiatky školení.

Výhody individuálnych školení na mieru

  • Školenie je obsahovo prispôsobené presne Vašim potrebám,
  • na školení sú prítomní iba Vaši pracovníci - to vedie k otvorenejšej diskusii a máte istotu, že v rámci diskusie neprezrádzate svoje Know-How iným účastníkom z radov konkurencie,
  • možnosť voľby miesta a času školenia,
  • možnosť kombinácie školení s ďalšími aktivitami.

 

V prípade požiadavky na individuálne školenie nás kontaktujte.

Individuálné školenie optických sietí na zakázku