Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

04. 05. 2020

Univerzálne špičky pre zafukovanie zväzkov vlákien

Univerzálna veľkosť špičiek pre zafukovanie zväzkov vlákien do mikro trubičiek. Jedna špička pre zväzky od 2 do 12 vlákien. Jednoduchá montáž, výrazné zlepšenie inštalácie zafukováním.

Preklik na katalógový list zväzkov vlákien, popis špičiek nájdete na strane 2.

Univerzální čepička pro zafukování svazků vláken, 2–12f.

 

Jediná univerzálny špička pre zväzky vlákien - pre všetky veľkosti AccuBreeze 2-12 vlákien

 Univerzální čepička pro zafukování svazků vláken, 2–12f.

Univerzálna špička na ľahšie zafukovanie zväzkov vlákien OFS AccuBreeze.

Jednoduché nazvaknutí, výrazné usnadnění zafukování svazků vláken.

Jednoduché nasadenie - výrazné uľahčenie zafukovania zväzkov vlákien.