Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

04. 10. 2018

Rozšírenie sortimentu lubrikantov pre zafukovanie optických káblov

V ponuke produktov dodávaných OFA s.r.o. došlo k rozšíreniu sortimentu lubrikantov pre zafukovanie optických káblov a minikáblov.

Lubrikanty PolyWater Prelube pro zafukování optických kabelů a mikrokabelů a dále svazků mikrotrubiček.Lubrikanty PolyWater Prelube pre zafukovanie optických káblov a minikáblov a ďalej i zväzkov mikrotrubiček.

Lubrikanty Polywater® Prelube ™ 2000 a Polywater® Prelube ™ 5000 možno teraz objednať v nasledujúcich baleniach:

Prelube 2000 - Lubrikant Polywater Prelube 2000 (balenie á 3,8 l)
Prelube 2000-18.9 - Lubrikant Polywater Prelube 2000 (balenie á 18,9 l)
Prelube 5000 - Lubrikant Polywater Prelube 5000 (balenie á 240 ml)

Lubrikanty Polywater® Prelube ™ slúži pre zlepšenie pomerov pri zafukovaniu optického kábla do optickej chráničky Ø 25, 32, 40 alebo 50 mm (Polywater® Prelube ™ 2 000) alebo mikrokáblov do mikro-trubičky (Polywater® Prelube ™ 5 000).

Bližšie viď katalógový list.

Lubrikanty PolyWater Prelube pro zafukování optických kabelů a mikrokabelů a dále svazků mikrotrubiček.