Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

24. 09. 2020

Nástroj na páranie trubičiek a káblov 4-29 mm

Univerzálny pozdĺžny párač a priečny rezací nástroj pre káble, armované káble, mikrokáble a mikrotrubičky Ø 4-28,6 mm.

Univerzální podélný párací a příčný řezací nástroj pro optické kabely a mikrokabely pr;m2ru 6-29 mm.

Nástroj má skrutkou nastaviteľné ostrie (hĺbku rezu) a ďalej skrutkou nastaviteľné oporné koliesko pre rôzne hrúbky káblov.

Párací nástroj pro optiku kabely, mikrokabely, trubičky - stavitelné ostří.

Nástroj má meniteľný smer nože - nastavenie pre pozdĺžne páranie alebo priečne rezanie. Nôž sa pootočením kolieska "zasunie" do nástroja, páčkou zmeníme smer rotácie a otočením kolieska späť nôž vysunieme (zapichneme do kábla).

Univerzální párací nástroj pro optické kabely a trubičky o průměru 6-29 mm.

Párač nástroj je použiteľný pre pozdĺžne páranie a priečne orezanie plášťa optických káblov, mikrokáblov, armovaných optických káblov a mikrotrubiček. Nastaviteľná hĺbka nože umožňuje párať tieto optické prvky bez rizika poškodenia káblovej duše alebo mikrokábla nainštalovaného v trubičke.

Univerzální podélná párací a příčný řezací nástroj pro optiku.

Bližšie viď Katalóg základného náradia pre optické siete.

© 2020 OFA s.r.o.