Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

Spoločnosť OFA vznikla pred 20 rokmi ako prvý špecializovaný český veľkoobchod optických káblov, optických vlákien, rozvádzačov a všetkých ďalších prvkov potrebných na výstavbu optických komunikačných sietí. V súčasnosti sú prvky dodané našou spoločnosťou zabudované v optických sieťach väčšiny tuzemských operátorov.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Od roku 2015 je OFA ďalej zástupcom dánskej spoločnosti FREMCO, výrobcu zafukovacích strojov a príslušenstva na zafukovanie káblov. Ďalej spoločnosť OFA zastupuje v ČR a na Slovensku fínsku spoločnosť VESALA, výrobca sond a kalibrov s vysielačom, lokátorov kalibrov alebo markerov a podobne. Okrem uvedených veľkých spoločností zastupujeme aj množstvo menších firiem a v posledných rokoch zavádzame na tuzemský i zahraničný trh aj množstvo vlastných produktov.

 

 

 

Novinky - Články

14. 11. 2022

Otvaracia doba počas vianocnych sviatkov 2022 a inventúry

 Vianočné svátky

Vážení zákazníci,


radi by sme Vás informovali o prevádzkovej dobe skladu OFA s.r.o. počas vianočných sviatkov 2022 a o plánovaných inventúrach.

 

  • Posledná distribúcia zásielok prepravnou službou na Slovensko prebehne v piatok 16. decembra 2022 (malo by byť doručené do konca roka).

  • Posledný tovar v rámci osobného odberu sa bude vydávať vo štvrtok 22. decembra 2022.

  • Od piatku 23. decembra 2022 do stredy 4. januára 2023 budú prebiehať inventúry a nie je možné vydávať žiadny tovar.

  • Bežná prevádzka bude zahájená v prvom januárovom týždni, možnosť vyzdvihnutia tovaru a distribúcie tovaru prepravnou službou od štvrtka 5. januára 2023.

 Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pokojné prežitie Vianočných sviatkov.
 
Tím OFA s.r.o.