Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

18. 06. 2019

Súprava pre trasovanie a identifikáciu káblov, vodičov a žil Vesala CT33

Súprava pre trasovanie a identifikáciu káblov, vodičov, žil a kovových prvkov pozostáva z vysielača CTT33 a káblového lokátora CL43. Súprava umožňuje vyhľadávať káble, vodiče a žily, a to ako pod napätím, tak i bez napätia. Súpravu je možné využiť aj na vyhľadávanie sond 512 Hz, 10 a 33 kHz. Súprava Vesala CT33 je dodávaná v odolnom plastovom kufri a dopĺňa ju rad príslušenstva, ako sú meracie šnúry, krokosvorky, zásuvkový adaptér, alebo výmenné detektory pre lokátor CL43. Bližšie viď katalógový list.

VESALA CT33 - souprava pro trasování kabelů, vodičů a žil, identifikaci párů.

Trasovanie sieťových káblov a vodičov vo vnútornom aj vonkajšom prostredí.
Trasovanie telekomunikačných káblov (metalických, optických s kovovým prvkom) a identifikácia vodičov a párov telekomunikačných káblov.
Vyhľadávanie sond (kalibrov s vysielačom) v plastových i kovových chráničkách.
Vyhľadávanie závad na kábloch.
Identifikácia ističov a poistiek v elektrických rozvodoch (i pod napätím).
Trasovanie káblov podlahového vykurovania.

Souprava pro trasování vodičů, kabelů a identifikaci žil finského dodavatele VESALA CT33.

Výhradným zástupcom spoločnosti Vesala pre Slovensko je OFA s.r.o.