Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

Spoločnosť OFA vznikla pred 20 rokmi ako prvý špecializovaný český veľkoobchod optických káblov, optických vlákien, rozvádzačov a všetkých ďalších prvkov potrebných na výstavbu optických komunikačných sietí. V súčasnosti sú prvky dodané našou spoločnosťou zabudované v optických sieťach väčšiny tuzemských operátorov.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Od roku 2015 je OFA ďalej zástupcom dánskej spoločnosti FREMCO, výrobcu zafukovacích strojov a príslušenstva na zafukovanie káblov. Ďalej spoločnosť OFA zastupuje v ČR a na Slovensku fínsku spoločnosť VESALA, výrobca sond a kalibrov s vysielačom, lokátorov kalibrov alebo markerov a podobne. Okrem uvedených veľkých spoločností zastupujeme aj množstvo menších firiem a v posledných rokoch zavádzame na tuzemský i zahraničný trh aj množstvo vlastných produktov.

 

 

 

Novinky - Nové produkty

10. 01. 2022

Kompaktné sklolaminátové zaťahovacie perá

Kompaktné laminátové zaťahovacie perá Katimex® Kati® Blitz Compact v plastovej cievke s bohatým príslušenstvom.

Kompaktní zatahovací pero Katimex Kati Blitz Compact v plastovém boxu, průměr 3mm, délka 50m.

Extra pevné zaťahovacie laminátové pero priemeru 3 mm s dĺžkou 50 m je umiestnené na cievke integrovanej v tele z odolného plastu. Telo je vybavené rukoväťou.

Příslušenství kompaktního laminátového zatahovacího pera Katimex Kati Blitz Compact 50m.

Súčasťou zaťahovacieho pera Kati® Blitz Compact je bohaté príslušenstvo umiestnené v priehradke vo vnútri plastového tela.

Kompaktní protahovací pero Katimex Kati Blitz Compact s příslušenstvím uvnitř plastové cívky.

Súčasťou zaťahovacieho pera Katimex® je aj gumový Kati® Grip Powerdisk na jednoduché a pevné uchopenie pera pri práci. Grip Powerdisk umožňuje vyvinúť pomerne veľkú silu pri ťahaní pera.

Kati Grip Powerdisk pro zatahovací pera.

Ďalšie podtobnosti a technické dáta zaťahovacieho pera nájdete v katalógovom liste na našom webe.

Katalogoý list - kompaktní laminatové kabelové protahovací pero Katimex Kati Blitz.