Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

11. 10. 2021

Sonda VESALA VMS6-33 s predĺženým dosahom

Vesala uviedla na trh novú variantu sondy s vysielačom VMS6-33 o priemere Ø 6,4 mm so zvýšeným výkonom a predĺženým dosahom sondy. Ide o výkonnejšiu alternatívu sondy MPL6-33.

Kalibr s vysílačem pro mikrotrubičky, sonda pracuje na frekvenci. 33 kHz

Sonda v spojení s vhodným absorbérom nárazu a kalibrom slúži zároveň pre kalibráciu vhodné trubičky. Sonda je masívnejšia, má kovovú sekciu vysielača a dosah sondy bol zvýšený na 4,7m.

Sonda s vysilačem pro mikrotrubičky VESALA VMS6-33 se zvýšeným dosahem.

Sonda si zachováva konštrukciu s pružným telom (s pružinou v priestore medzi vysielačom a batériovým puzdrom), čo zmenšuje možnosť uviaznutia sondy v miestach ohybu trubičky.

Sada sondy s vysilačem pro mikrotrubičky VESALA VMS6-33 se zvýšeným dosahem.

Sonda sa dodáva ako obvykle v sade s batériami v plastovom boxe. K sonde možné doobjednať absorbéry nárazu a kalibre. Technické údaje sondy nájdete v aktualizovanom dátovom liste Sondy s vysielačom Vesala. Absorbéry nárazu a kalibre nájdete v samostatnom katalógovom liste.