Kontakty

Sezemická 2872/10
Praha 9 - Horní Počernice
CZ-19300
katarina.lebedova@ofacom.sk

tel: (+421) 903 280 836
tel: (+420) 281 021 483
fax: (+420) 281 021 489


O spoločnosti

Spoločnosť OFA s.r.o. je popredným dodávateľom komponentov a riešení v oblasti optických prístupových a prenosových sietí.

V našom portfóliu nájdete široký sortiment výrobkov a riešení pre pasívnu a aktívnu časť optických sietí. V oblasti vláknovej optiky dodávame optické vlákna, optické káble a mikrokáble, vrátane vláknových zväzkov. Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické káble, závesné optické káble a rôzne špeciálne riešenia. K optickým káblom ponúkame kompletné príslušenstvo potrebné pre realizáciu pasívnych optických sietí ako sú optické spojky, optické rozvádzače, ucelené riešenie trubičkového systému, optické splittre, CWDM systémy i riešenia pre následné vnútorné optické rozvody. Uvedený sortiment dopĺňa široký výber príslušenstva ako sú mechanické konektory, optické konektory, patchcordy, pigtaily a ďalšie komponenty.

V oblasti aktívnych prvkov OFA s.r.o. ponúka riešenia pre optické siete PON (GPON, GEPON) i pre siete typu bod – bod (FTTH, FTTB, FTTC a pod.), a to od centrálneho bodu siete (napríklad OLT) až po zákaznícke zariadenie (CPE, ONU, MDU a pod.). Samozrejmosťou je i príslušný dohľadový systém.

V Českej republike a na Slovensku dlhodobo obchodne zastupujeme spoločnosti OFS (výrobca optických káblov a optických vlákien), Apresa PLP (výrobca optických spojok), Gabocom (výrobca mikrotrubičkového systému). Spoločnosť OFA s.r.o. je ďalej i distribútorom telekomunikačných výrobkov spoločnosti 3M. V oblasti aktívnych prvkov pre optické siete spolupracujeme so spoločnosťou ZTE (výrobca aktívnych prvkov - switchov, routerov a prístupových systémov typu GPON).

 

 

 

Novinky - Nové produkty

26. 09. 2020

Hľadačka markerov VESALA

Lokátor markerov Vesala EML7 slúži k nájdeniu polohy bežných markerov, používaných na označovanie podzemných sietí (všetky typy markerov 3M ™ vrátane ID markerov, markery všetkých ostatných výrobcov kompatibilné s 3M ™ markery).

Hledačka markerů VESALA EML7 - lokátor EMS markerů

Lokátor markerov Vesala EML7 predstavuje ľahkú a cenovo dostupnú alternatívu k veľkým hhľadačkám. EML7 podporuje všetkých sedem priemyselných štandardov EMS markerov (telekomunikácie, energetika, voda, kanalizácia, plyn, CATV, marker pre všeobecné použitie). Hľadačka markerov EML7 disponuje navyše funkciou detektora kovov, ktorá umožní detekovať podzemné kovové konštrukcie do hĺbky 30 cm (napríklad poklopy káblových komôr umiestnené pod dlažbou).

 Hledačka EMS markerů VESALA EML7 - spolehlivá detekce podzemních objektů..

 

Lokalizácia markeru je indikovaná zvukovou a optickou signalizáciou. V hlučnom prostredí možno užiť prípadne náhlavnú súpravu, alebo akákoľvek bežná slúchadlá s konektorom jack 3,5 mm.

 Hledačka EMS markerů VESALA EML7 - spolehlivý lokátor markerů.

Podpora všetkých typov markerov -spolehlivá detekcia - jednoduchá obsluha - cenovo výhodné riešenie.

© 2020 OFA s.r.o.